image: 0216 573 5020 - 0212 201 1384 - 0535 223 2468 - 0532 563 6345   |   E-Posta: info@kozanoglunakliyat.comBağcılar Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

kozanoğlu nakliyat referansları

Bağcılar Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde, Kozanoğlu Nakliyat'ın sahip olduğu kurumsal anlayışla siz değerli müşterilerimize özellikle Bağcılar ve çevresindeki hizmet talepleri için güvence vermekten onur duyarız.

Bağcılar Kozanoğlu Nakliyat olarak işimiz, eviniz veya ofisinizi taşırken tüm eşyalarınızı dikkatlice paktlemek ve taşınacak oldukları yeni yerlerine aynı özveriyle teslim etmektir.

Bağcılar ve etrafındaki bölgelerde, taşınma konusundaki beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayarak yeni taşınacağınız yerle ilgili tüm tamiratları, marangoz ve tesisat işlerinizi deneyimli elemanlarımızla karşılamaktayız. Taşınma için Kozanoğlu Bağcılar Nakliyat'ı seçtiğinizde tüm bu ekstra hizmetlerimizle birlikte firmamıza olan güveninize de layık olmak amacıyla çabalarınızı da elbette göreceksiniz.

Uzun süreden beri Bağcılar evden eve nakliyat sektöründe olmanın verdiği tecrübe ile müşterilerimizden aldığımız teşekkür mesajları ve referansları sayesinde, kurumsal anlayış ve hizmet kalitemizde güçlenmiş bir firma haline gelen Bağcılar Nakliyat, bu güçlü yapısıyla yeni müşterilerine hizmet sunacak olmanın heyecanını yaşamaktadır.

kozanoğlu nakliyat referansları

image
image

EVDEN EVE NAKLİYAT »

evden eve nakliyat

Güvenli ve Sorunsuz Evden Eve Nakliyat.

Kozanoğlu Nakliyat, İstanbul'un tüm ilçelerinde titiz ve dikkatli evden eve nakliyat hizmetleri ile eşyalarınızı güvenle taşımaktadır.
Nakliye öncesinde eşyalarınızı özel nakliyat sigortası kapsamına almak suretiyle herhangi olumsuz bir duruma karşın mağduriyetinizi önlüyoruz. Her eşya için özel olarak belirlediğimiz ambalaj malzemeleriyle paketleme yapmak suretiyle eşyalarınızın nakliye sırasında korunmasını sağlıyor ve zarar görmesinin önüne geçiyoruz.

OFİS TAŞIMA »

ofis taşıma

Ofis Taşımada Programlı Taşıma Planlaması.

Deneyimli ve profesyonel kadromuz ve sağlam kurumsal altyapımızın güvencesinde sorunsuz ofis ve büro nakliye hizmetleri sunmaktayız.
Kozanoğlu Nakliyat, ofis eşyalarınızın taşınmasında programlı taşıma planlamasına ve paketlemeye öncelik vermekte, böylece kısa sürede ve güvenli bir Ofis Taşıma gerlekleştirmektedir.
Ofis taşıma talebiniz için firmamızla hemen irtibat kurarak bilgi alabilir, dilerseniz ekspertiz kaydı oluşturabilirsiniz.


ASANSÖRLÜ NAKLİYAT »

asansörlü nakliyat

Hız ve Koruma Sağlayan Asansörlü Nakliyat.

İstanbul merkezli olarak hizmet vermekte olan firmamız kendi kurumsal altyapısında bulunan asansör araçları ile asansörlü nakliyat ihtiyacında güvenli bir odak niteliğindedir.
Asansör araçlarımız 37 metre yüksekliğe kadar kurulabilmekte ve 12 kata kadar hizmet vermektedir.
Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızın zarar görme ihtimali en düşük seviyeye inmektedir.

DEPOLAMA »

depolama

7/24 Güvenli Depolarımızda Eşya Depolama.

İstanbul'da Bağcılar'de bulunan 2 ve Esenyurt'ta bulunan 1 depomuzla eşya depolama hizmetleri sunan Kozanoğlu Nakliyat, bakımlı, temiz ve güvenli olarak hazır bulunan bu depoları sayesinde eşyalarınızı ve malzemelerinizi muhafaza etmektedir.
Eşyalarınızı depolatma ihtiyacınız bulunduğunda, firmamızla iletişime geçerek depolama fiyatlarımız hakkında bilgi ve ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.


Önemli Evden Eve Nakliyat Aşamaları

 • ekspertiz

  Firmamızdan evden eve nakliyat veya ofis taşıma hizmeti talep ettiğinizde, ekspertiz hizmetimizden faydalanın.

  Ücretsiz sunduğumuz ekspertiz hizmetimizle taşıma planlamasının tam olarak doğru yapılması sağlanır.

  Devamı »

 • nakliyat sigortası

  Eşyalarınızın evden eve nakliyat aşamaları sırasında zarar görme ihtimaline karşın, nakliyat sigortası yapılmaktadır.

  Nakliyat sigortası, küçük bir ücret karşılığında ek olarak yapılır ve sigorta poliçesi size teslim edilir.

  Devamı »

 • paketleme

  Evden eve nakliyat aşamaları içerisinde en önem verdiğimiz unsur doğru ambalaj seçimi ve paketlemedir.

  Paketlemede ithal ve dayanıklı balonlu naylonlar, koliler, askılı dolap, ambalaj kağıtları vb. malzemeler kullanılır.

  Devamı »


image
image