image: 0216 573 5020 - 0212 201 1384 - 0535 223 2468 - 0532 563 6345   |   E-Posta: info@kozanoglunakliyat.comKozanoğlu Nakliyat Kurumsal Firma Hizmetleri

image

Evden Eve Nakliyat
Eşyalarınızın herhangi bir zarar görmeden taşınmasına sizler kadar Evden Eve Nakliyat hizmet kapsamımızla bizler de belki aynı derecede önem vermekteyiz.

Kozanoğlu Nakliyat, evden eve nakliyat sektöründe deneyim ve tecrübesi ile öncü konumda yerini almaktadır ve bu doğrultuda size kısa sürede en kaliteli hizmeti sunmaktadır.
Kurumsallaşmayla birlikte sizleri düşünen ve hedeflerimizi müşteri istekleri doğrultusunda ilkelendireren bir firma olarak sizlere sorunsuz taşınmayı vaadetmekteyiz. devamı »


image

Ofis Taşıma
Deneyimli ve profesyonel kadromuz ve sağlam kurumsal altyapımızın güvencesinde sorunsuz ofis ve büro nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Kozanoğlu Nakliyat, ofis eşyalarınızın taşınmasında programlı taşıma planlamasına ve paketlemeye öncelik vermekte, böylece kısa sürede ve güvenli bir Ofis Taşıma gerlekleştirmektedir.
Ofis taşıma talebiniz için firmamızla hemen irtibat kurarak bilgi alabilir, dilerseniz ekspertiz kaydı oluşturabilirsiniz. devamı »


image

Asansörlü Nakliyat
Asansörlü Nakliyat, bina içi taşıma yaparken karşılaşılabilen hasarları minimuma indirmeye yarayan, eşyaları insan değil makine gücüyle taşıyan ve bu sayede çok daha hızlı ve güvenli bir nakliye imkanı sunan taşımacılık sistemidir.

Genellikle yüksek binalarda taşınma sorunu sık yaşanabilmektedir. Bina yöneticisinin bina asansörünün kullanımına izin vermediği ya da nakliyat araının binaya yaklaşamadığı durumlarda imdadınıza yetişen olan asansörlü nakliyat ile eşyalarınız taşınır. devamı »


image

Eşya Depolama
Evinizi veya ofisinizi taşıyacağınız adresiniz henüz belli değil ya da yeni ev adresiniz henüz kesin değilse, Kozanoğlu Nakliyat olarak özel olarak hazırladığımız, yangına ve diğer afetlere dayanıklı depolarımızda eşyalarınızı depolama imkanı sunmaktayız.

Eşya depolama hizmetleri çerçevesinde Kozanoğlu Nakliyat, eşyalarınızı başvurduğunuz gün itibariyle en kısa sürede listeleyerek sigortalı bir şekilde koruma altına almaktadır.
Kozanoğlu Nakliyat Eşya Depolama Hizmetlerinden Dilediğiniz Zaman Yararlanabilir, Eşyalarınızı Güvenle Firmamıza Emanet Edebilirsiniz. devamı »