image: 0216 573 5020 - 0212 201 1384 - 0535 223 2468 - 0532 563 6345   |   E-Posta: info@kozanoglunakliyat.comKurumsal Ofis Taşıma

image

Deneyimli ve profesyonel kadromuz ve sağlam kurumsal altyapımızın güvencesinde sorunsuz ofis ve büro nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Kozanoğlu Nakliyat, ofis eşyalarınızın taşınmasında programlı taşıma planlamasına ve paketlemeye öncelik vermekte, böylece kısa sürede ve güvenli bir Ofis Taşıma gerlekleştirmektedir.
Ofis taşıma talebiniz için firmamızla hemen irtibat kurarak bilgi alabilir, dilerseniz ekspertiz kaydı oluşturabilirsiniz.

Kozanoğlu Nakiyat, sektördeki teknolojik gelişmeleri takip etmesi ve lojistik altyapısını devamlı yenilemesi sayesinde Ofis Taşıma konusunda da ciddi oranda başarılı bir hale gelmiştir.
Firmamız ofis ve büro nakliyesi sırasında yapılması gerekenleri adım adım uygulamakta ve titizlikle taşıma işini bitirmektedir.
Sırasıyla;
* Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yerinde eşya ve taşıma koşulları tespiti experimiz tarafından ücretsiz olarak yapılır. Taşıma koşulları ve eşyanın durumuna göre uygun nakliyat aracı yada araçlar ile kullanılacak ekipman ve personel belirlenir,
* Mobilyalarınızın dikkatlice sökümleri yapılır.
* Tüm klasör ve dosyalar büyük bir özen ve dikkatle kolilenir.
* Mobilyalar taşıma sırasında harar görmemesi için ambalaj malzemeleriyle paketlenir.
* Bilgisayarlar ve diğer elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.
* Taşıma sonrasında ofis eşyalarınız yeni büronuzda sizin istediğiniz dizaynda uzman personelimiz tarafından yerleştirilir.
Kozanoğlu Nakliyat olarak ofis ve büro taşıma hizmetlerimiz çerçevesinde gayemiz, en hızlı şekilde yeni çalışma ortamınızı kullanımınıza hazır hale getirmektir.

image   image
image   image
image   image